Cena Josefa Chmelíka

Úvodní informace

Cena Josefa Chmelíka je připomínkou osobnosti Josefa Chmelíka, jednoho z průkopníků proteomické analýzy v České republice, a také snahou ocenit kvalitní práci proteomických laboratoří v naší zemi.

Díky laskavé spolupráci a podpoře našich sponzorů, tato cena je obykle vyhlášena každým rokem. Informace o průběhu vyhlášení, vyhodnocení a výsledcích této soutěže v aktuálním ročníku lze nalézt na záložce „Aktuální ročník“ těchto webových stránek.

Přihlášení do soutěže je velmi jednoduché. Do stanoveného termínu je třeba pouze emailem zaslat pdf verzi publikace na adresu info (zavináč) czproteo (tečka) cz. Předpokladem účasti v soutěži je splnění podmínek kladených na přihlašovanou práci v podmínkách vyhlášení soutěže.

Vítěz soutěže získá finanční odměnu a možnost prezentovat práci na Neformálním proteomickém setkání, které organizuje proteomická sekce ČSBMB.

Na tomto místě je třeba poděkovat všem dosavadním sponzorům, kteří zajišťují finanční odměnu vítězi této ceny a také všem hodnotitelům přihlášených prací za čas a námahu, kterou věnují hodnocení přihlášených prací!

výbor Proteomické sekce ČSBMB